Start


Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do malowniczo położonej miejscowości KOSTRZYCA koło Karpacza. Do Państwa dyspozycji jest całe mieszkanie. Oddzielne wejście dla Gości pozwala zachować prywatność i pełną swobodę podczas wypoczynku.

Przygotowane są dwa pokoje 3-osobowe z TV, radiem, dostępem do Internetu. Ponadto łazienka i kuchnia z pełnym wyposażeniem. Dodatkowo dysponujemy dwoma osobnymi pokojami 2-osobowymi w innej części domu. Samochód można bezpiecznie zostawić na parkingu na terenie posesji. Szczególną atrakcją jest bardzo duży ogród z widokiem na Karkonosze, w tym także na najwyższy szczyt - Śnieżkę. Pełny odpoczynek wśród zieleni umili Państwu możliwość korzystania z leżaków ogrodowych, placu zabaw dla dzieci, a także stolików, gdzie zachęcamy do grillowania. Obiekt jest ogrodzony, co gwarantuje bezpieczny odpoczynek z dziećmi.

Piękno okolicznego krajobrazu oraz bliskość lasu zachęcają do pieszych i rowerowych wycieczek. Ponadto jest to doskonała baza wypadowa dla narciarzy (Karpacz, Szklarska Poręba, Ski Area Mała Upa - ośrodek narciarski - 14 km (Czechy), Czarna Hora (Czechy).


35 zł / osoba
Dzieci do lat 3 za darmo.

  • Karpacz - 6 km,
  • Jelenia Góra - 10 km,
  • Kowary - 3 km,
  • Przejście graniczne na Przełęczy Okraj - 14 km,
  • Rudawy Janowickie - 7 km.

Atrakcje w okolicy:
- Sztolnie w Kowarach,
- Park Miniatur w Kowarach,
- Western City w Ścięgnach,
- Leśny Bank Genów w Kostrzycy,
- Zamek Chojnik,
- Liczne Pałace m.in. w Łomnicy, Jeleniej Górze, Miłkowie...
- Domy Tyrolskie w Mysłakowicach.


Prosimy o kontakt
z właścicielem obiektu i poinformowanie
o niedziałającej stronie www.ueli.wkarkonoszach.pl

tel.[+48] 757131249Opiekun strony - Tenet Jelenia Góra tel. 75 64 19 919
Aby aktywowac strone nalezy sie zalogowac tutaj i przedłużyc ważnośc strony